O mnie

… Cała historia zaczęła się wtedy kiedy mój tata przeżywając drugą młodość kupił sobie gitarę. On jak pewnie się domyślacie szybko się zniechęcił, więc ja przejąłem „pałeczkę”. Miałem wtedy 10 lat i nikt nie wierzył, że zainteresuje się muzyką na poważnie.

Poprosiłem swoich rodziców, aby zapisali mnie do Szkoły Muzycznej. Stwierdzili, że z racji mojego słomianego zapału nie zrobią tego. Postanowiłem udowodnić im jak bardzo się mylą. Zacząłem naukę na własną rękę i mimo zdartych od strun palców ćwiczyłem codziennie. Moi rodzice uwierzyli we mnie wtedy, kiedy wygrałem pierwszy konkurs.

Już w gimnazjum założyliśmy własną kapelę, zmieniał się jej skład, zmieniał się charakter, niezmienna została natomiast nasza miłość do muzyki. Gramy do dziś i chyba wielu z Was będzie mnie kojarzyć z branży.

W międzyczasie uporządkowałam też swoją wiedzę muzyczną. Ukończyłem Akademię Muzyczną w Krakowie oraz wiele kursów specjalistycznych. Dziś sam uczę w Szkole Muzycznej i dopinguje rodziców, aby wysyłali tam swoje dzieci. W czasie pracy dzielę się swoją pasją, po pracy zamierzam dzielić się nią właśnie na tym blogu.